top of page

אודות L.B.D

L.B.D בהנהלתי, מספקת תכנון וביצוע בפועל של פרויקטים שיווקיים בחברות ובארגונים, בשיטת מיקור חוץ.

ההתמחות שלי היא ב"אסטרטגיה מאפס" תוך הקמה וניהול של 'מרכז שיווק ממוקד פרויקט' (Project Marketing Center) פיזי ווירטואלי המשלב: ידע, אנשים, טכנולוגיה ותהליכים.

מרכז השיווק הייחודי והחדשני של L.B.D משמש כ'מאיץ עסקי' כשהוא לוקח את הרעיון שלכם והופך אותו לתוצר מניב, עסקית ופיננסית, עבור החברה או הארגון שלכם.

L.B.D הופכת למעשה, ל'זרוע השיווקית' של החברה או הארגון ושלכם, משאב נוסף, שתורם להגדלת הרווחיות.

אני עושה זאת בשיתוף פעולה מלא אתכם באמצעות המנהלים, הצוות או השותפים שלכם. וכך, הפרויקט נבנה בהתאמה מלאה למה שאתם רוצים וצריכים. ואתם מקבלים ליווי עם מענה ישיר רלוונטי, ומדויק מאוד עבורכם.   

אודות L.B.D

בהתאם לאופי המשימה והפרויקט, אתם מקבלים ממני מעטפת שיווקית שלמה שמובילה אתכם להצלחה

תהיליכים שיווקיים

תהליכים

טכנולוגיה

טכנולוגיה

2.png

אנשים

בניגוד ליועצים המציעים ייעוץ חיצוני, ובגלל הרקע שלי בעבודה בארגונים גדולים,, אני שמה דגש לכל אורך הדרך על גיבוש פתרון שמגיע מבפנים, מתוך ראיית הארגון והבנה מעמיקה של צרכיו ושל המשימה האסטרטגית שעל הפרק, מה שניתן ליישום מיידי ולא משהו שרק "נשמע מצויין על הדף".

היתרונות בעבודה איתי ועם L.B.D

תשוקה - מרגש אותי לראות את הרעיון שלכם רוקם עור וגידים במציאות, בעזרת היכולות והמשאבים העומדים לרשותי, והופך לתוצר ממשי שמקדם את מימוש הפוטנציאל העסקי ומגדיל את שורת הרווח של החברה או הארגון שלכם.

אני שמחה לרתום את הידע, הכישורים, היכולות והניסיון הרב שצברתי ליצירת שפע ולצמיחתם של אנשים ועסקים.

מטרה בהירה - אנחנו מגדירים יחד את המשימה שעל הפרק ולאן אנחנו בדיוק רוצים להגיע.

תקשורת - חשוב לי להקשיב לכם, להבין את הצרכים, הרצונות שלכם, להכיר לעומק את החברה או הארגון שלכם, את העוצמות, האתגרים והמשאבים הרלוונטיים לפרויקט ואשר עשויים להשפיע עליו.

מנהיגות - אני לוקחת את המושכות ומובילה את הפרויקט, את הצוות שלכם ואת הצוות שלי, משלב הרעיון שלכם, דרך הביצוע בפועל ועד לתוצר המוגמר.

במהלך כל תקופת הפרויקט, אני מנהלת אותו בפועל ואחראית על הנעתו קדימה ועל הארגון של כל מה שנדרש להצלחתו.

אני הכתובת שלכם לקבלת תשובות, הכרעה בהתלבטויות, ביצוע סיעור מוחות משותף ועוד.

הצלחה - הרבה מאוד כסף 'נשאר על הרצפה' כשאתם מוותרים שוב ושוב, על ביצוע הרעיונות והמשימות שלכם, מסיבות של חוסר זמן, חוסר בידע או בכוח אדם בארגון עצמו שיכול לקחת על עצמו את המשימה ולהביא אותה משלב הרעיון לידי ביצוע והגעה לתוצר מוגמר.

כאן בדיוק אני נכנסת לתמונה ומביאה איתי את היכולת להבין מהר את האתגר או את מה שיש לעשות ולראות את היעד, התוצאה או הפתרון אליו עלינו להגיע.

מיקוד - אתם יודעים בדיוק מהי הדרך שבה אנחנו הולכים יחד כדי לסיים את המשימה שלנו בהצלחה.

למידה מהירה - הוותק הרב שיש לי בעבודה עם ארגונים מסוגים שונים, כמו גם הכרותי עם מגוון מוצרים ושירותים, מאפשרת לי לקצר את עקומת הלמידה בארגון שלכם. כך שנוכל לצאת לדרך כמה שיותר מהר.

פרויקט בתפירה אישית (Tailor made) - כל מנהל/ת, כל חברה, כל ארגון וכל משימה הם שונים. לכל אחד יש את הצרכים והרצונות הסובייקטיביים שלו, ולכן אני מתאימה את הפרויקט במדויק עבור החברה, הארגון ואף המשימה הספציפית.

למי מיועדים שירותי ניהול השיווק של L.B.D

חברות בינוניות / גדולות עם מחלקת שיווק  

 

כשיש לכם משימה שיווקית שאיננה קשורה ישירות ל'טריטוריה' המוגדרת של מנהל/ת השיווק בארגון. כשיש מוצר חדש, כניסה לקטגוריה חדשה, קבל יעד חדש, או יש להקים אגף חדש ב'זמן אפס'. אני שם עבורכם, עד שאתם מגייסים וממנים את מנהל המותג או השיווק.

01

חברות בינוניות / גדולות ללא מחלקת שיווק

שירות שיווקי במיקור חוץ עבור פרויקטים ממוקדים חוסך לכם עלויות ו'כאבי ראש' מפני שאינם מחויבים ליחסי עובד-מעביד.

כמו כן, מאפשר לכם הוצאה לפועל של מהלכים בתחום שיווק, מיתוג, פיתוח, השקת והחדרת מוצרים חדשים לשוק.

02

חברות היי טק

מחלקות HR הוצאה לפועל של פעילויות מרקום, הפקות כנסים, מיתוג פנימי, השבחת עובדים , פעילויות ואירועים ייחודיים כולל תוכן,  fun, הרצאות, מארזים בחגים, כנסים, חיבור ותרומה לקהילה – פעילויות גיבוש ועוד.

03

חברות בהקמה

לדוג': הקמת המערך שיווקי הכולל הקמת התשתית – איפיון והקמת אתר, מערך הסושיאל, בניית מועדון לקוחות, מערכת דיוור , מערכת ניהול לעסק - CRM ועוד.

04

'זרוע ביצועיסטית' שעובדת מול הלקוחות שלכם

יועצים עסקיים - אתם בונים את האסטרטגיה ואני בונה את תכנית העבודה ומוציאה אותה לפועל מול הלקוח/ה. בין אם זה לקוח חדש או לקוח קיים שחסר המשאבים.

משרדי פרסום - תמיכה בביצוע הפרויקטים שאתם מציעים ללקוחותיכם.

כשיש לכם פרויקט ואין מי שייקח אותו בצד השני של הלקוח/ה (עקב היעדר ידע, כח אדם או פניות). אני נכנסת בצד הלקוח ומתחייבת לנהל את המשימה ואת הפרויקט בזמן מוגדר עם הצוות שלו והשותפים שלו, ומנהלת את הפרויקט מולכם.

אתם מרוויחים פרויקט שיוצא לפועל, יותר הכנסות, ניהול מקצועי חסכון בכוח אדם, כל זאת ללא תוספת עלויות מצידכם.

05

bottom of page